fbpx
0

Ковані ворота за індивідуальним проектом

Компанія ACANT створює ковані ворота за індивідуальним проектом.

Ми ретельно вивчаємо існуючий або запланований майбутній екстер’єр, здійснюємо необхідні заміри, а також – вивчаємо стилістичні вподобання замовника.

Ми пропонуємо на вибір відкатні ворота, розсувні ворота, ковані хвіртки, ковані огорожі по всьому периметру або модульні ковані огорожі.
Майстри ACANT приступають до куванні після створення ескізу і затвердження креслення кованих воріт. Ми спеціалізуємося на художньому куванні та прагнемо зробити наші ковані роботи індивідуальними і неповторними. Ціна кованих воріт визначається індивідуально, так як вона залежить від багатьох складових (дизайн кованих воріт, розмір, вибрані форми і елементи, складність робіт). У портфоліо ACANT ви знайдете різні варіанти кованих воріт, виконані нашими майстрами. Якщо ви плануєте замовити ковані ворота, ми рекомендуємо почати з перегляду фотографій реалізованих робіт. Так буде простіше визначитися зі стилем і зрозуміти, що подобається більше і знаходить відгук у душі.

Портфоліо ACANT постійно поповнюють нові фотографії кованих виробів. Підписуйтесь на новини ACANT в соціальних мережах і на сайті, щоб бути завжди в тренді і першими дізнаватися про новинки в світі художнього кування!