fbpx
0
Артикул: 20014
Під замовлення: 30 робочих днів

Кована хвіртка, 1 м.кв., арт. 20014

за 1 м.кв. 8700 грн
Напишіть нам

Реальні ціни на сайті, без подальшої накрутки під час заміру!
Ми цінуємо ваш час!
Дешевше не знайдете! Максимальна якість за помірну ціну!

Гарантія 5 років на цілісність виробу
Гарантія 2 роки на лакофарбові роботи

Для замовлення кованого виробу по Вашому фото/ескізу або проекту надішліть нам дані бажаного виробу, скориставшись формою НАПИШІТЬ НАМ або по телефону.

Ковані ворота  та кована хвіртка для будинку – важлива частина дизайну вашого житла. Хвіртка з кованими елементами або ковані ворота – можливість виділити ваш будинок. Виготовлення кованих воріт і хвірток вимагає не мало часу, це складний технологічний процес, що вимагає майстерності всієї команди. Ковані ворота і забори як правило виготовляються в одному стилі, малюнку.  Вкрай складно знайти цікавий малюнок або фото воріт з кованими елементами. Ціна на ковані хвіртки залежить від складності кованих деталей і установки. Красива кована хвіртка– це візитка вашого будинку.

Компанія ACANT спеціалізується на художньому куванні, але використання штампованих деталей суттєво зменшує вартість воріт.  Якщо ви хочете ковану браму, але на художнє кування недостатньо коштів, ми прорахуємо для вас ковану браму на Ваш бюджет, яка виглядатиме так само неперевершено.

Якщо ви шукаєте вишукану, неповторну ковану браму, яка задовольнить всі ваші побажання, підкреслить ваш смак та оселю – ми зробимо її для ВАС!

Чому варто замовити вироб саме в ACANT:

 • безкоштовний ескіз- для вас малюють найкращі дизайнери по металу;
 • художнє кування – найкращі ковалі зі своїм неповторним стилем;
 • виготовлення зразку – це найкраща рекомендація, ще до укладення договору ви на 100% впевнені у результаті;
 • юридичні гарантії – укладення доовору, де прописані всі істотні умови замовлення;
 • власне виробництво у Києві – ви можете в будь-який час перевірити виконання замовлення;
 • краща ціна та якість;
 • якісна обробка металу: піскоструйна обробка, цинкування, немецькі лаки та фарби;
 • 75% клієнтів рекомендують нас своїм друзям та близьким, а кожен другий – стає постійним;
 • ми піклуємось про нашу репутацію, тому пишаємось нашими виробами;
 • досвід роботи з міжнародними організаціями, забудовниками, великими підприємствами.

Дзвоніть прямо зараз, та замовляйте ковану браму саме для Вас!

067-755-55-51, або скористайтеся формою замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо!

Вартість виготовлення воріт в основному залежить від складності конструкції, малюнка, нестандартних рішень. Для кожного клієнта дизайнер промальовує ескіз з деталізацією і ЗD модель.

Щоб замовити браму надішліть нам фото  воріт які вам сподобались або вкажіть ворота з нашого каталогу, ми визначемо попередню ціну і приїдемо на замір з каталогом ескізів (тому що не всі вироби є на сайті), визначимося з ескізом і передамо фото бажаного виробу та виміри дизайнеру.

Виходячи з бюджету, дизайнер намалює для вас ескіз в обраному стилі з урахуванням розмірів.  Будь-яку хвіртку можна прорахувати на різний бюджет. На вартість виробу впливає:

 • Використання штампованих деталей або викуваних в ручну. Штамповані деталі здешевляють кований виріб, деталі викувані вручну, відповідно, роблять його дорожчим.
 • Якість кованих деталей. Деталі, викувані вручну так само мають різну вартість, все залежить від майстерності виконання.
 • Кількість деталей, насиченість малюнка: чим більше насичений малюнок тим вище вартість.
 • Кількість зварних швів, якість їх зачистки, обробка швів, якість лакофарбових матеріалів.

Наша компанія несе гарантію 5 років на цілісність виробу, 2 роки на лакофарбові роботи. АКАНТ спеціалізується на кованих виробах саме художньої ковки без штампованих деталей. 7 років на ринку, 20-річний досвід наших ковалів дозволяє створити ковку, якою ви будете пишатися!