fbpx
0
Артикул: 30004
Під замовлення

Ковані ґрати, арт. 30004

за м.кв. 5800 грн
Напишіть нам

Реальні ціни на сайті, без подальшої накрутки під час заміру!
Ми цінуємо ваш час!
Дешевше не знайдете! Максимальна якість за помірну ціну!

Гарантія 5 років на цілісність виробу
Гарантія 2 роки на лакофарбові роботи.

Для замовлення кованого виробу по Вашому фото/ескізу або проекту надішліть нам дані бажаного виробу, скориставшись формою НАПИШІТЬ НАМ або по телефону.

Красиві решітки на вікна – не тільки прикраса, а й захист вашого будинку. Найчастіше клієнти шукають декоративні решітки на вікна, ковані віконні решітки. Але при якісному виготовленні металевих решіток на вікна, зварні решітки на вікна також можуть стати надійною прикрасою вашого житла. Ціна на ковані решітки на вікна залежить від складності кування, ціни на лакофарбові матеріали, установки віконних решіток. Якщо ви хочете замовити внутрішні віконні решітки, краще вибирати світлі відтінки і внутрішні розсувні решітки, решітки відкриваються зсередини. Вартість монтажу решіток першого поверху буде дешевше, ніж другого і наступних поверхів. Потрібні решітки на вікна? Телефонуйте, ACANT зробить решітки на вікна для Вас!

Ковані грати КР-4 або решітки на вікнах надійно захищають Вашу оселю від вторгнення. При виготовленні кованих решіток можливо зробити їх як розпашні так і знімні.
Також ми вигтовляємо ковані решітки – грати КР-4, на двері, балконі ковані решітки, камінні ковані решітки а також інші ковані вироби.

Ми виготовляэмо кованы вироби без застосування штампованих деталей.

Етапи та види робіт:

Виробництво кованих решіток КР-4: Всі ковані ґрати КР-4 виробляються з конструкціонної сталі №3 з різним діаметром матеріалу.

Збірка кованих решіток: Кінцева збірка кованих решіток виконується з допомогою полуавтоматичних зварювальних аппаратів, що дає надійність та довговічність кованим решіткам.

Обробка поверхні кованих решіток: спочатку решітки проходять пескоструйну обробку, очищеня від бруду, потім шпаклюються, потім етап оцинковки, грунтування WS Plast виробництва Німетчини.

Фарбування та патенування: вироби фарбуються спеціальною фарбою WS Plast з подальшим патинуванням.

Також ми можемо зробити ковані решітки по Вашому малюнку або проєкту. Виготовляємо ковані решітки будь-якої складності!
Всі питання щодо ціни, дизайну, монтажу та доставки кованих решіток уточнюйте у консультанта!

Замовити ковані решітки ви можете прямо зараз по телефону +38(067) 755 55 51

Ціна кованого виробу задежить від:

  1. Методу кування: машинна ковка або ручна художня ковка;
  2. Малюнку кованого виробу: інтенсивність, кількість дрібних деталей, товщина і кількість металу, конструкторська складність.
  3. Якості лакофарбових матеріалів: вітчизняна фарба і грунтовка або таких фірм як Кёбер, VS Plast, Humright (Німеччина);
  4. Обробки стиків і зварних швів: цинк, акрил, шпаклівка
  5. Складності монтажу: поверховість, розмір виробу, матеріал куди буде монтуватися виріб.

Ми також рекомендуємо хоча б одну решітку робити з отворами на випадок пожежі чи інших форс мажорів.

Гарантія на цілісність виробу за умови нашого монтажу: 5 років;

Гарантія на лакофарбові роботи за умови обробки швів / стиків і нанесення грунтовки і фарби виробництво Німеччина: 2 роки.