0
Артикул: 10016
Під замовлення

Ковані перила , арт. 10016

за 1 м.п. 8100 грн
Напишіть нам

Гарантія 7 років на цілісність вироби
Гарантія 4 роки на лакофарбові роботи.

Для замовлення кованого виробу по Вашому фото/ескізу або проекту надішліть нам дані бажаного виробу, скориставшись формою НАПИШІТЬ НАМ або по телефону.

Ковані перила для сходів – мабуть найважливіша деталь дизайну вашого житла. В сучасномі оформленні домівки дизайнери все частіше обирать ковані сходи в стилі модерн, лофтові перила. Ґвинтові сходи один із способів економії простору вашого будинку. Ціна на ґвинтові сходи на другий поверх залежить не тільки від складності кованих огороджень, але й від радіусу ґвинтових перил, складності саме художньої ковки огорожі гвинтових сходів. Ми також виготовляємо сходи на металевому каркасі. Як правило металеві сходи в стилі лофт не є кованими, але якість сварних швів відіграє важливу роль при виробництві металевої огорожі в стилі лофт. Сходи з кованими поручнями допоможуть заощаджити ваш бюджет, особливо якщо сходи на други поверх ґвинтові. Ковальня ACANT також виготовляє сходи з кованими поручнями. Ціна кованих перил з кованих елементів завжи вища за ціну кованої огорожі зі штампованих елементів.

Компанія ACANT виготовляє ковані перила  методом художньої ручного кування. На підставі смаків і побажань замовника ми створюємо ескіз кованої гвинтових сходів або перил, її креслення з технічними параметрами. Майстри ACANT приступають до куванні перил у співпраці з дизайнером. Така кооперація дає змогу чітко виконати замовлення і отримати чудово виконані ковані перила.

На жаль на сайті виставлені не всі наші роботи, а всього лише їх мала частина, тому що кожна робота ексклюзивна і клієнти з небажанням діляться фотографіями свого інтер’єру. Кожні перила – це новий проект. Це детальне промальовування кожного елемента і кріплення, це складна робота майстра-кузня і служіння робота зварників і монтажників. Телефонуйте! Ми створимо перила саме для вас!

Етапи робіт з виготовлення кованих перил:

Виготовлення: Ковані перила , наша компанія виготовляє методом гарячої художньої ковки. Всі перила виробляються з конструкційної сталі (сталь №3) з різним перетином матеріалу.

Збірка кованих перил: Збірка виробів здійснюється за допомогою напівавтоматичних зварювальних апаратів, що дає надійність і довговічність кованих решіток.

Обробка поверхонь кованих перил: Всі вироби після виготовлення проходять: піскоструминну обробку, зачистку, шпаклюються, піддаються оцинкування, грунтуються WS Plast (виробництво Німеччина).

Фарбування і патинування кованих перил : Забарвлення виробів здійснюється ковальської фарбою WS Plast з подальшим патинуванням.

Терміни виготовлення кованих перил  і доставки залежать від обсягу.

Також можливе виготовлення кованих перил по вашому ескізу або проекту. Робимо ковані перила будь-якої складності!

Всі питання про ціну, дизайні, монтажі і доставці кованих перил уточнюйте у консультанта

Замовляйте ковані перила просто зараз за телефоном +38 (067) 755 55 51

Вартість виготовлення кованих сходів в основному залежить від складності конструкції, малюнка, нестандартних рішень. Кожні сходи ексклюзивні, виготовляються в єдиному екземплярі. Для кожного клієнта дизайнер промальовує ескіз з деталізацією і ЗD модель.

Щоб замовити перила надішліть нам фото кованих перил яке вам сподобалося або вкажіть перила з нашого каталогу, ми назвемо вам попередню ціну і приїдемо на замір з каталогом ескізів (тому що не всі перила є на сайті), визначимося з ескізом і передамо фото бажаних перил та фото сходів з вимірами нашому дизайнеру.

Виходячи з бюджету кованих перил, дизайнер прорисует для вас ескіз в обраному стилі з урахуванням розмірів ваших сходів. Будь-які ковані сходи можна прорахувати на різний бюджет. На вартість виробу впливає:

  • Використання штампованих деталей або викуваних в ручну. Штамповані деталі здешевляють кований виріб, деталі викувані вручну, відповідно, роблять його дорожчим.
  • Якість кованих деталей. Деталі, викувані вручну так само мають різну вартість, все залежить від майстерності виконання.
  • Кількість деталей, насиченість малюнка: чим більше насичений малюнок тим вище вартість.
  • Кількість зварних швів, якість їх зачистки, обробка швів, якість лакофарбових матеріалів.

 

Наша компанія несе гарантію 7 років на цілісність виробу, 4 роки на лакофарбові роботи. АКАНТ спеціалізується на кованих перилах саме художньої ковки без штампованих деталей. 7 років на ринку, 20-річний досвід наших ковалів дозволяє створити ковку, якою ви будете пишатися!