fbpx
0

Розробка ескізу

Компанія ACANT творчо підходить до створення кованих виробів. Ми готові запропонувати як ковані об’єкти, створені нами раніше, так і реалізувати ковку будь-якої складності за індивідуальним ескізом.

Кований виріб, виконаний за індивідуальним ескізом – це завжди неповторний об’єкт, який підкреслить особливий смак своїх власників і буде радувати око протягом тривалого часу.


ACANT допомагає створити ескіз кованого виробу для його подальшого кування. Створення ескізу допомагає краще зрозуміти замовника, визначити його смаки і стилістичні вподобання.

Для початку ми робимо заміри, уточнюємо деталі, підбираємо елементи, щоб виріб був функціональним, пропорційним і мав високий ступінь естетики.

Ескіз є своєрідною моделлю, яка дозволяє максимально ясно побачити кований виріб ще до його реалізації, тобто, втілення в металі.

Ми приступаємо до роботи над виробом після затвердження ескізу.

Якщо ви вирішили прикрасити інтер’єр будинку або саду кованими виробами, ми пропонуємо ознайомитися з нашими реалізованими роботами в портфоліо компанії ACANT і відзначити для себе елементи, що подобаються найбільше. Створити ескіз кованого виробу завжди легше, відштовхуючись від готових наочних зразків.

ACANT цінує індивідуальність і творчий підхід. Ми завжди раді допомогти вам втілити в реальність навіть найнеймовірніші ідеї.

Залишились запитання?